Lifestyle

Jak dobrze podrywać i prowadzić small talk

Ten poradnik będzie skierowany w dużej mierze do mężczyzn, ale wydaje mi się, że kobiety także będą mogły trochę na nim skorzystać. Pomówimy trochę o tym, jak podrywać w skuteczny sposób. Mam na myśli takie sytuacje, jak chęć poznania całkowicie nowej osoby spotkanej na przykład na ulicy czy w tramwaju. Jak zaciekawić ją swoją osobą? Jak zagadać? Kiedy można dostrzec, że to chyba jednak nie to?

Hej, mała!

Załóżmy, że jedziesz pociągiem i masz przed sobą jeszcze kilka nużących godzin spędzonych w przedziale. Nagle dosiada się do Ciebie dziewczyna o ponadprzeciętnie atrakcyjnej aparycji, która niesamowicie Ci się podoba. Nie widzisz obrączki na palcu i chcesz ją poznać. Co mówisz? Wiele poradników powie inaczej; niektóre zachęcą Cię do walenia prosto z mostu „hej mała, podobasz mi się”. Ale zdecydowanie nie tędy droga, drodzy panowie, szanujmy zarówno siebie jak i ewentualne obiekty westchnień! Najlepiej zacząć rozmowę na jakiś neutralny temat. Bardzo dobrze jest odnieść się do jakiejś sytuacji, która ma miejsce aktualnie. Przykładowo, jeśli pociąg stoi w polu troszkę zbyt długo, można rzucić coś na ten właśnie temat. Wspólne narzekanie bardzo, wbrew pozorom, łączy ludzi!

O czym rozmawiać?

Niewiele brakuje do tego, żeby zacząć prowadzić rozmowę w naturalny sposób na ciekawe tematy, a nie tylko opóźnienie pociągu. Warto spytać o cel podróży lub podzielić się swoim – z tego może wywiązywać się naprawdę ciekawa wymiana zdań. Kto wie – może jedzie właśnie na studia lub wraca z uczelni? Możesz wtedy zapytać o to, co studiuje albo jak sobie radzi w jakimś miejscu. A może wraca do rodziny? Wtedy może się podzielić na przykład tym, że irytuje ją młodszy brat albo że ma bardzo kochaną ciocię. Słuchaj jej wypowiedzi bardzo dokładnie i wyciągaj jak najwięcej informacji, żeby jak najbardziej błyskotliwie poprowadzić rozmowę dalej, aż do… do końca!

Czy teksty na podryw działają? Przekonaj się na http://www.uwodzenie.org/teksty-na-podryw-czy-moga-zadzialac/ – sprawdź!

Do końca? Ano! Bo naszym celem jest przecież umówienie się z nią! Drogi mężczyzno, nie bój się w miarę szybko zmierzyć do tej kwestii. Oczywiście, subtelność jest bardzo ważna, ale badania pokazują, że po niedługim czasie i w razie zainteresowania się nami przez obiekt westchnień można już poruszać tematy nieco mniej, że tak powiem, neutralne. Można na przykład zaproponować wyjście na kawę – jest to bardzo subtelna forma umówienia się i bardzo niezobowiązująca, ale daje całkiem wyraźny znak, że jesteśmy tą osobą zainteresowani. A jeśli się zgodzi – cóż, wtedy droga wolna, możemy cieszyć się sukcesem i umawiać na kolejne spotkania.

Ważne jest jednak zainteresowanie jej sobą, ponieważ bez tego ani rusz. Warto przedstawić się w jak najlepszym świetle, ale nie naginać faktów. Można oczywiście pominąć pewne sprawy ze swojego życia, ale ważne jest to, żeby za dużo nie kłamać, bo kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw i splami to nasz honor w oczach dziewczyny. Pamiętajmy też, żeby nie używać durnych tekstów typu „hej mała, czy spadłaś z nieba?” i różnych innych kompletnie niedziałających i niesprawdzających się zagadań. Bądźmy kreatywni!

LEAVE A RESPONSE

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *